רחל גולדברג

 
text
 עמוד הבית  text  text  text פורום
בעזרת ה
'בתפקידי כדולה אני משמשת בעצם נקודת חיבור בינך לבין המקום בתוכך ממנו את יכולה  ללדת  מתוך שלמות נכונות וביטחון.
הריון מזמין אותנו להתכנס, להסתכל קצת פנימה. את יותר רגישה, בוכה מהר יותר, מרגישה חוסר נוחות מהר יותר, ובעיקר את מרשה לעצמך להרגיש, את מרשה לעצמך לשים יד על הבטן הגדלה לחוש את השינוי המתרגש שם. הבטן ידועה כנושאת רגשות, בזמן הנחת היד את מרשה לעצמך לחוש גם את הרגשות/תחושות החבויים שם. התכנסות זו חשובה מאוד, התכנסות זו נועדה להכין אותך, האמא שבדרך, לקראת קבלת חיים, קטנים ורגישים מאוד, לזרועותיך. את תחושי, ולא תשמרי בבטן, את תבקשי עזרה, וכך תצברי כוחות לקראת הטיפול המסור בתינוק, אבל גם תזכי קצת להיות תינוקת בעצמך. . .ניתן לומר שבעצם בזמן הלידה נולדת גם את, היולדת, כאמא, ואפילו אם זאת אינה הפעם הראשונה שלך, את נולדת כעת כאמא, לתינוק המסוים הזה.
חיבור שלי עם יולדת מגיע מתוך המקום הזה, מקום שהוא ראשוני ועמוק כל כך בתוכך,המקום של יצירת חיים חדשים, שבאופן מופלא אצל נשים רבות מלווה בהרבה סבל, ולעיתים אף מביא למקום קשה של טראומה, סגירות מכאב ותקיעות. כאן המקום שלי כדולה לסייע לך בהבאת חיים חדשים מתוכך בשמחה ובהרמוניה שלך.
אני מאמינה שגם מתוך כאבי הצירים ואולי אפילו דווקא מתוכם אפשר וכדאי להגיע למקום שלם ועוצמתי בתוכנו. כל אישה שחוזרת שוב ושוב על סיפור לידתה/ותיה, יהיה הסיפור אשר יהיה, מעידה על זה שקיים שם משהוא, עוצמתי, גדול, שהיא מחפשת לשוב אליו.
אנחנו יכולות לבחור לקחת חלק בעוצמה הזאת, אם נזרום עם המקום הראשוני שלנו, גם בלידה. נרשה לעצמנו להרגיש ולחוות, נרשה לעצמנו להשתחרר, נרשה לעצמנו להישען ולבקש עזרה. אם נחליט שאנו חלק בלתי נפרד מהלידה ולא שהלידה היא גורם חיצוני שניכפה עלינו.
                  אני מאמינה שאפשר ללדת בשלמות, בזרימה ללא טראומה ותקיעות, לגוף ולנפש.
אני מגיעה מתוך התרכזות בך ובתינוקך ושימתכם במרכז.
אני מחוייבת לתהליך שלך, יולדת יקרה כל כך, ולכן באה לחיבור איתך, מתוך המקום העמוק הזה שלך,
אישה, מעוברת, יולדת,
מקום שמצמיח אותך אל שלמות וביטחון בעצמך ועם תינוקך,
שלך, רחל.
 
 


כל הזכויות שמורות © צרו קשר קורס דולות שיווק באינטרנט לידה הריון תקנון והצהרת פרטיות הקמת אתרים