דף הבית מצאי דולה! מהי דולה פגוש את הדולות דולה וחדרי לידה דולה מלווה לאחר לידה מניעת חתך בלידה פורום

הלוגו שלנו

מאת: רותי קרני הורוביץ, מנהלת האתר

כשהקמתי את האתר, חיפשתי השראה ללוגו פשוט שיבטא את רעיון התמיכה בלידה בצורה הברורה ביותר. כצפוי, שעטתי על עכברי לגוגל וצללתי לחיפוש קדחתני של חמרים מתאימים בפורמט JPG . חלפתי על פני העמודים עד שלוגו אחד צד את עיני. הוא היה פשוט למראה ובהיר בתכלית. חוץ מזה, הוא היה סגול, וזה היה הצבע שבו חלמתי את האתר מראש.

הקלקתי ונחתתי לתוך האתר של דולה קנדית, מוסמכת דונה, הארגון הגדול ביותר של דולות בצפון אמריקה, בשם טרה.

הנחיתה היתה רכה – לתוך אתר מתוק ונעים. היה בו כל מה שצריכה דולה לספר על עצמה ללקוחות: אודות, הכשרת שירותים, גלריית תמונות, פרטי יצירת קשר נגישים וכן הלאה. אהבתי.

מיד שלחתי מייל. הדולה טרה סאוולין לא נתנה לי לחכות הרבה. לשאלתי מי יצר עבורה את הלוגו והאם אוכל להשתמש בו השיבה שמעצב גרפי יצר אותו במיוחד עבורה, לפי בקשתה, ושאוכל בהחלט לקבלו ולהשתמש בו כראות עיני באתר ישראלי העוסק בתמיכה בלידה ובדולות. שמחתי והודיתי לדולה טרה, והבטחתי לה לינק באתר שלי.

הנהו
ואני ממליצה לכל מי שמחפשת דולה ביבשת הרחוקה, או שרוצה להקים אתר כאן אצלנו, להציץ ולראות מה קורה מה קורה בעולם הגדול, ואיך נראה אתר דולה לדוגמא- נחמד ופונקציונלי.

במעבר לישראל ולעברית ולשנת 2006 שיניתי מעט את עיצוב השיער של הדמויות בלוגו והוספתי לב והוספתי עוד לב. לידה היא הרגע הגדול של לב שמהדהד בריאה, יצירה והתרחבות: לב התינוק החדש שבא לעולם, לב האם שנולדת ולבה מתרחב ונברא מחדש, ולב התומך בלידה, העד לכל זה. ועל שום כך השכפול, ההדהוד, העד

 

 


כל הזכויות שמורות © לאתר אמנות התמיכה בלידה | תנאי שימוש | אינדקס לידה | הכנה ללידה | שיווק באינטרנט | צור קשר | הצהרת פרטיות