דף הבית מצאי דולה! מהי דולה פגוש את הדולות דולה וחדרי לידה דולה מלווה לאחר לידה מניעת חתך בלידה פורום

מי אנחנו

אתר אמנות התמיכה בלידה מרכז מאמרים, פרי עטם של כותבים המהווים את חוד החנית בנושא התמיכה בלידה בישראל. מגילה רונאל, ממחברות 'טבעי ללדת', מרכזת הקורסים להכשרת דולות ב'מדיסין' והאמא של מרבית הדולות שפועלות היום באזור המרכז, דרך סיון אופירי, המרכזת את קורס הדולות במרכז הישראלי לחינוך ללידה, ד"ר מיכל קאופמן המרכזת קורס דולות נוסף בדרום, ד"ר רוית בן מאיר, היפנותרפיסטית ורופאת שיניים, איריס יוטבת, המדריכה הותיקה להכנה ללידה ואושיה בתחום, דרך מירה פדן-ארצי, דיאנה אידלמן, רונה בראון, מיכל גרוס, יסמין זיו-שחם, אורנה דן, זהר שלו, תלמה העליון, סיגל מנדל, חגית ספנסר, יעל דגן ועוד רבים וטובים: דולות, מדריכות של דולות וכל מי שהאמירה שלהם בנושא היא בעלת ערך אינפורמטיבי שלא יסולא בפז ליולדות ולדולות כאחד.

צלמת הבית שלנו, קרן לגזיאל, היא מהבולטות כיום בישראל בצילום הריון, לידה, הנקה וצילומי מסע והעצמה נשיים בטבע, בסטודיו ובסביבה טבעית. עבודותיה של קרן מעטרות את האתר ואת עמוד הבית, ומתנוססות גם במגזינים מובילים בהם מפרסמת קרן, טרקרית ללא חת, את סיפורי מסעותיה האקזוטיים בליווי מצלמת הניקון שלה.

עורכת האתר היא רותי קרני הורוביץ, מדריכה להכנה ללידה, ליוגה בהריון, ומחברת הספרים 'אמנות הלידה' (כולל דיסק הרפיות בדמיון מודרך) ו'הצעד הבא'. רותי היא גם המקימה והמנהלת של אתר הלידה המוביל בישראל מאז שנת 2000 – אמנות הלידה www.leida.co.il, פעילה בתנועת 'נשים קוראות ללדת' למען חופש הבחירה בלידה בישראל, ויבואנית ה'אפי-נו' לישראל יחד עם אילנה שמש.

אם ברצונכם להצטרף אלינו ולרשימת הכותבים אנא שלחו אלינו מאמר מקורי בתחום שקרוב לתמיכה בלידה וסביבה, ונשמח לשקול לפרסמו ולצרף אתכם לשורותינו. תודה, בברכת ביקור מצוין באתר.

 


כל הזכויות שמורות © לאתר אמנות התמיכה בלידה | תנאי שימוש | אינדקס לידה | הכנה ללידה | שיווק באינטרנט | צור קשר | הצהרת פרטיות